PIERWSZOKLASIŚCI W ŁEBIE

Słońce, plaża, szum morza… – tak, tak, wielkimi krokami zbliżają się wakacje. Jednak uczniowie klas pierwszych mieli to szczęście, że w dniach 11 – 17 czerwca byli na wyjeździe śródrocznym w Łebie i mogli już przed zakończeniem roku szkolnego cieszyć się urokami Bałtyku.
Młodzież przebywała w ośrodku „Słoneczko”, na którego terenie znajdowało się wiele atrakcji, np. trampoliny, kilka boisk, mini – golf itd. Uczniowie pod opieką nauczycieli brali udział w różnych wycieczkach, np. na ruchome wydmy. Wielką frajdą było poszukiwanie kolejnych baz w Labiryncie 3 D czy odkrywanie praw fizyki w Muzeum Iluzji. Oczywiście, codzienną atrakcją było plażowanie, spacery wzdłuż brzegu morza, podziwianie zachodu słońca, pyszne lody przy ulicy Nadmorskiej. Wielką frajdę sprawił uczniom i wychowawcom wieczorny spacer na plażę, w czasie którego klasy puszczały w dal kolorowe lampiony.
Wyjazd pozwolił pierwszoklasistom lepiej się poznać, zintegrować i nacieszyć się swoim towarzystwem. Wszyscy z wielkim żalem wracali w piątek do Chorzowa. Łeba na długo zostanie w ich pamięci.