Piknik Rodzinny

W słoneczny, wrześniowy czwartek podczas Pikniku Rodzinnego – uczniowie klas pierwszych zostali oficjalnie włączeni do braci uczniowskiej naszego gimnazjum. Po krótkim przemówieniu wszyscy obecni tj uczniowie i ich rodzice zostali zaproszeni do wspólnej zabawy. Każda klasa z wychowawcami i rodzicami stanowiła osobną drużynę. Trzeba było zaliczyć kilka konkurencji, na które składały się różne zadania kryjące się pod tajemniczymi nazwami: „ Poetycka Ósemka”,,,Siłacze na start” ,,Jeden za wszystkich” ,,, Złota rybka”,,,Szkolny Robin Hood”,,,Latający spodek”. Po zakończonych konkurencjach uczniowie złożyli uroczystą przysięgę, po której otrzymali certyfikaty i legitymacje. Rodzice i nauczyciele również złożyli przysięgę- tyle że w wersji na ,,wesoło”. Impreza zakończyła się słodkim poczęstunkiem. Należy zaznaczyć, że podczas całej imprezy panowała miła, rodzinna atmosfera. Wszyscy świetnie się bawili co widać na umieszczonych poniżej zdjęciach.