Spartakiada

23 września reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w spartakiadzie „Spotkanie ze sportem”. Była to kolejna odsłona tej imprezy, która już na stałe wpisała się w śląski kalendarz imprez integracyjnych. Tegoroczne „Spotkanie ze sportem” organizowane było przez ZSS nr 11 z Katowic , we współpracy ze Stadionem Śląskim i zgromadziło na starcie 250 zawodników z różnych miast aglomeracji śląskiej. Te nietypowe zawody sportowe dedykowane były uczniom szkół integracyjnych i specjalnych, którzy w tej edycji zawodów mieli do zaliczenia 15 konkurencji sportowych o różnym stopniu trudności. Nasi uczniowie z powodzeniem, choć nie bez trudności, przebrnęli przez wszystkie z nich. Nagrodą były pamiątkowe medale, napoje, łakocie i okazały puchar, największy powód do dumy. Do szkoły wracaliśmy zadowoleni, w blasku chwały i promieni jesiennego słońca, które towarzyszyło nam przez cały czas trwania imprezy. Szkoda, że na kolejną spartakiadę przyjdzie nam czekać cały rok.

Film.

Galeria.