Walentynki w naszej szkole

Wszędzie serca i kwiaty. Mnóstwo par trzymając się za ręce. Tak, to już 14 luty czyli Walentynki. Zawitały również do naszej szkoły.  Każdy z uczniów losował imię  postaci i musiał znaleźć jej miłosny odpowiednik wśród innych osób. Czyż to nie ciekawy sposób na integrację z rówieśnikami? Wszyscy jednak czekali na miłosne konkursy, na których świetnie się bawili , a w nagrodę dostali przekąski na osłodę życia. Dużym powodzeniem cieszyło ogromne serce w środku którego można było zrobić sobie wspólnie z ukochana osobą zdjęcie. Tak w skrócie wyglądały tegoroczne Walentynki i oby takie same były w następnym roku, albo nawet lepsze. I kochani pamiętajcie: przyjaźń i miłość należy okazywać cały rok, a nie tylko 14 lutego.

Magda Malon