WYCIECZKA SZKOLNA DO WARSZAWY

11 maja grupa uczniów naszej szkoły wyruszyła na wycieczkę do Warszawy.
Wyjazd został zaplanowany na godzinę 3:00 w nocy. Zbiórka przebiegła bezproblemowo i po chwili byliśmy już w drodze do stolicy. Sama podróż trwała ok.4 godzin,a
czas umilał nam przewodnik, który opowiadał o pomnikach, budynkach i ciekawych miejscach w Warszawie.
Naszym pierwszym celem było Centrum Nauki Kopernik, w którym spędziliśmy dużo czasu. Mogliśmy w nim zobaczyć i wypróbować wiele ciekawych atrakcji, m.in. tonący statek czy łóżko fakira .
Następnie pojechaliśmy do centrum miasta, gdzie zobaczyliśmy Grób Nieznanego Żołnierza, mieliśmy szczęście oglądać zmianę warty. Później udaliśmy się na stare miasto,gdzie podziwialiśmy Zamek Królewski,Pomnik Syrenki Warszawskiej i Kolumnę Zygmunta III Wazy. Zobaczyliśmy też panoramę miasta, a w oddali Stadion Narodowy.
Ok. godziny 15 udaliśmy się w drogę powrotną. Wycieczka była bardzo interesująca i ciekawa.
Dominika Ignacy i Oliwia Sekieta 3e