PASOWANIE NA UCZNIA I ŚWIETLIKA

Dnia 19 października 2017 roku o godzinie 17.30 odbyło się uroczyste Pasowanie na Ucznia i Świetlika. Wśród zaproszonych gości znaleźli się Dyrektor Szkoły, nauczyciele, rodzice i dziadkowie.

Dzieci zostały zaczarowane przez złą wróżkę i zamieniły się                          w żółtodzioby. Aby powrócić do swoich postaci wykonywały zadania przedstawicieli krain: matematycznej, polonistycznej, muzycznej i znaków drogowych. Wszystkie zadania wykonały poprawie i z dużym zaangażowaniem. Dzięki temu z żółtodziobów stały się pełnoprawnymi uczniami i świetlikami. Uczniowie zaprezentowali również taniec do piosenki Bruno Mars „ Uptown funk” oraz grę na bum bum rurkach. Na wysokości zadania stanęli również wychowawcy, pijąc z uśmiechem kwaśną miksturę.

Po zakończonej uroczystości zgromadzeni goście udali się na słodki poczęstunek.