Piknik Rodzinny Osiemnastka na start

Piknik Rodzinny Osiemnastka na start odbył się w czwartek 28 września. Pogoda nas nie zawiodła, mogliśmy wspólnie nacieszyć się ostatnimi promieniami wrześniowego słońca. Podczas pikniku uczniowie klas pierwszych, czwartych oraz siódmych, zostali oficjalnie włączeni do braci uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi. Po krótkim wstępie, wszyscy uczniowie wraz z rodzicami i wychowawcami zostali zaproszeni do wspólnej zabawy. Zadaniem każdej klasy było przejście przez pięć przygotowanych wcześniej stacji, każda z nich miała sportowy charakter z humorystycznym akcentem.  Po zakończonych konkurencjach uczniowie złożyli uroczystą przysięgę, po której otrzymali certyfikaty i legitymacje. Rodzice i nauczyciele również złożyli przysięgę- tyle że w wersji na wesoło. Impreza zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez uczniów i rodziców klas drugich – DZIĘKUJEMY ! Należy zaznaczyć, że podczas całej imprezy panowała miła, rodzinna atmosfera. Wszyscy świetnie się bawili co widać na umieszczonych poniżej zdjęciach.