Niech żyje bal!

Tegoroczny Bal Zimowy naszej szkoły  przeszedł do historii. Jednak w ostatni czwartek, 25 stycznia do hotelu Gorczowski tłumnie przybywali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 18. Na początku byli to uczniowie młodszych klas, pierwszych i wielu uczniów klasy czwartej. Były tam księżniczki, wróżki i inne tajemnicze postacie. Gdy już wszystkim brakowało tchu i siły, pod opieką rodziców wracali do domu. Wtedy na parkiecie zaczęli pojawiać się uczniowie klas VII, gimnazjaliści i absolwenci. Oszałamiające kreacje i kunsztowne fryzury rzucały się w oczy. Wszyscy tańczyli w rytm najpopularniejszych melodii. Nikt się nie oszczędzał, a kondycje naszych uczniów są całkiem dobre. Trudno było wybrać najważniejszą parę tegorocznej imprezy, ale udało się. Królową balu została Julka Bas  z klasy III E  a królem Dawid Kostrzewa z III B.

Absolwenci zdradzili nam, że nie mogli się doczekać balu, bo po wcześniejszych zostały im wspaniałe wspomnienia. Tegoroczny bal również był udany. Zaczynamy odliczać czas do następnego.