Podsumowanie Europejskiego Tygodnia Sportu.

logo  W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu – uczniowie, absolwenci i Rodzice uczniów –   brali aktywny udział w promocji  sportu i aktywnego trybu życia .   Ze względu na piękną pogodę tegoroczną edycję ETS- u rozpoczęliśmy wcześniej  turniejem gier i zabaw naszych najmłodszych uczniów.  Następnie w poniedziałek 24 września rozegrany został turniej piłki siatkowej pomiędzy drużynami – absolwentów, rodziców oraz szkolną reprezentacją  dziewcząt i chłopców. Turniej zakończył się zwycięstwem drużyny absolwentów.

W dniu następnym, 25 września, na basenie MORiS  znajdującym się przy kompleksie sportowym ,,Hajduki” odbyła się sztafeta pływacka. Uczestnicy sztafety w sumie przepłynęli 840 długości  basenu , co stanowi 21 kilometrów!  Tak piękny wynik został uzyskany w zaledwie 40 minut ! Gratulujemy naszym pływakom wspaniałej kondycji.

W ostatnim dniu , w środę 26 września również na hali MORiS  przeprowadzony został turniej gier i zabaw połączony z ceremonią przyjęcia  uczniów klas siódmych do Braci Uczniowskiej SP18.

Wszystkim, którzy brali udział oraz pomagali w organizacji i  przeprowadzeniu Europejskiego Tygodnia Sportu w naszej szkole pięknie dziękujemy .