PLAN ZAJĘĆ DODATKOWYCH

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 I SEMESTR

NAZWISKO

 I IMIĘ NAUCZYCIELA

NAZWA ZAJĘĆ ADRESACI ZAJĘĆ TERMIN
Aleksandra Szmyra EGZAMIN NA 100% – zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego Uczniowie klasy  3e

poniedziałek

14.10 – 14.55

SZPILKA zajęcia dla uczniów zdolnych Chętni uczniowie

wtorek

15.00 – 15.45

Bożena Kośmider EZAMIN NA 100%% – zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego Uczniowie klasy 3c

poniedziałek

7.30 – 8.15

Iwona Wojcieszko Barwy słów – konsultacje polonistyczne Chętni uczniowie

czwartek

14.10 – 14.55

Tatiana Waluga DOTKNĄĆ PRZESZŁOŚCI – kółko dla pasjonatów historii Uczniowie chcący poszerzyć wiedzę z historii

Środa

14.10 – 14.55

EZAMIN NA 100% – zajęcia przygotowujące do egzaminu Uczniowie klasy 3

poniedziałek

14.10 – 14.55

Ilona Łaskawska Przygotowanie do egzaminu Uczniowie klasy 3a

poniedziałek

14.10 – 14.55

Bogumiła Kycia Przygotowanie do bierzmowania Uczniowie klas 3

czwartek

16.30 – 13.30

piątek

18.30 – 20.30

Redagowanie tekstów do gazetki Chętni uczniowie

czwartek

10.20 – 11.05

Iwona Lewandowska Przygotowanie do egzaminu

Uczniowie klas 3

 

poniedziałek

14.10 – 14.55

Irena Kowalczyk Bądź kreatywny – zajęcia techniczno – plastyczne Chętni uczniowie

poniedziałek

15.30 – 17.00

Sylwia Kowalska ŚPIEWAJMY RAZEM – kółko muzyczne Chętni uczniowie

środa

15.00 – 15.45

Grażyna Chudzik Zajęcia w ramach projektu „Zaczytana szkoła” Chętni uczniowie

poniedziałek

15.00 – 15.45

 

Przygotowanie do egzaminu Uczniowie klasy 3c

Czwartek

13.10-13.55

Ewa Prus Zajęcia w ramach projektu „Zaczytana szkoła” Chętni uczniowie

poniedziałek

15.00 – 15.45

Joanna Martyni

 

„Lubię matmę”

Uczniowie klas 1

 

poniedziałek

15.00 – 15.45

 
Kostur Olga Z matematyką za pan brat Chętni uczniowie

czwartek

14.10 – 14.55

Kozubski Maciej

 

Obieżyświat-kółko geograficzne Chętni uczniowie

Środa

15.00 – 15.45

Zajęcia wyrównawcze Chętni uczniowie

poniedziałek

14.10 – 14.55

Przygotowanie do egzaminu Uczniowie klasy 3b

środa

15.00 – 15.45

Parzoch Iwona

 

Kółko chemiczne Chętni uczniowie

poniedziałek

15.00 – 15.45

Przygotowanie do egzaminu Uczniowie klasy 3c

wtorek

8.25-9.10

Psykała Iwona Matematyka bez granic  – konsultacje z matematyki Chętni uczniowie

poniedziałek

15.00 – 15.45

Z matematyką za pan brat – kółko z matematyki Chętni uczniowie

poniedziałek

14.10 – 14.55

Pyzik Halina Przygotowanie do egzaminu Uczniowie klasy 3e

czwartek

7.30-8.15

Kółko biologiczne Chętni uczniowie

czwartek

15.00 – 15.45

Marek Nowak

Zsieciowani

kółko informatyczne

Chętni uczniowie

poniedziałek

15.00 – 15.45

Sobczyk – Zbierańska

Monika

Przygotowanie do egzaminu Uczniowie klasy 3d

środa

7.30- 8.15

Aneta Zowada Kółko chemiczne Chętni uczniowie

czwartek

14.10-14.55

(co dwa tygodnie)

Aleksandra Knapik Przygotowanie do egzaminu Uczniowie klasy 3e

piątek

7.30- 8.15

Aleksandra Kernel Przygotowanie do egzaminu Uczniowie klasy 3a

środa

14.10-14.55

Jolanta Kostorz Przygotowanie do egzaminu Uczniowie klasy 3c

czwartek

14.10-14.55

Anna Wojdyła Przygotowanie do egzaminu Uczniowie klasy  3d

piątek

14.10-14.55

Beata Lesik Deutsch ist einfach –kółko Chętni uczniowie

wtorek

15.00-15.45

Barbara Kudelska Przygotowanie do egzaminu Uczniowie klas 3a, c, d, e

wtorek

15.00-15.45

Anna Wędrychowicz Przygotowanie do egzaminu Uczniowie klasy 3b

poniedziałek

14.10 – 14.55

Practice makes perfect- kółko Chętni uczniowie

Wtorek

14.10 – 14.55

Aleksander Rudziarczyk Przygotowanie do egzaminu Uczniowie klas 3a, 3b

środa

15.00-15.45

Beata Woźniak Zajęcia w Klubie Wolontariusza Chętni uczniowie

po lekcjach lub

w dniach wolnych od zajęć szkolnych

Kółko z języka niemieckiego Chętni uczniowie
Zajęcia kulinarne Chętni uczniowie
Agnieszka Ziaja Zajęcia dla grupy młodzieży uczęszczającej w ubiegłych latach na kolo teatralne Chętni uczniowie
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów Chętni uczniowie

środa

14.10 – 14.55

Ewa Gardian Zajęcia socjoterapeutyczne dla potrzebujących uczniów Chętni uczniowie
Anna Kępińska – Olszynka SKS dziewcząt- przygotowanie do zawodów sportowych Uczniowie klas 2- 3

poniedziałek

15.00 – 16.30

SKS dziewcząt- przygotowanie do zawodów sportowych Uczniowie klas 3

piątek

15.00 – 16.30

Hanna Kurczyk Pływanie. Kompleks sportowy ,,Hajduki” Chętni uczniowie wtorek- czwartek- piątek od godz. 14.30.
Piotr Olszynka SKS dziewcząt -przygotowanie do zawodów sportowych Uczniowie klas 1

wtorek

14.00 – 15.30

SKS dziewcząt- przygotowanie do zawodów sportowych;  sala gimnastyczna Uczniowie klas 2

czwartek

14.00 – 15.30

Aleksandra Hartel Zajęcia przy muzyce Chętni uczniowie

wtorek

15.00 – 15.45

Adam Postuka Samoobrona dziewcząt Chętni uczniowie

środa

15.00 – 15.45

15.45 – 16.30

Jerzy Stępień Tenis stołowy Chętni uczniowie

piątek

13.00 – 13.45

13.45 – 14.30