Listopadowe osiągnięcia

Listopad był dla naszej szkoły szczęśliwym miesiącem. Nasz szkolny zespół – Akolada w składzie Oliwia Kopka, Monika Garwol, ,Konrad Wróbel, Zuzanna Kotasińska, Julia Hoszek, Kamil Cedro, Paulina Flak, Andrea Christ zajął 1 miejsce w 18-stej edycji Festiwalu Piosenki Chrześcijańskiej, gdzie również 2 miejsce w kategorii solo zajęła Paulina Flak. 
W 16-edycji miejskiego konkursu „Mój Chorzów” plastycznego pod hasłem „Unieś głowę – detale architektoniczne Chorzowa” dwa drugie miejsca zajęły Paulina Ćwięczek i Dominika Reimann, a wyróżnienie zdobyły Ania Lewek i Maja Szepelak.
Pod koniec miesiąca w Gimnazjum nr 2 imienia Jana Pawła II, Akolada w składzie Monika Garwol, Marta Skiba, Julia Hoszek, Kamil Cedro, Paulina Flak Andrea Christ zajęła 1 miejsce w 15-stej edycji Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej, zaś gdzie Paulina Flak uzyskała 2 miejsce w kategorii solista.

Monika Garwol