FESTYN RODZINNY „PROMIENNIE W BATORYM”

Już po raz dziesiąty zapraszamy na Festyn Rodzinny „Promiennie w Batorym”. W najbliższy piątek 18 maja w godzinach 16.00 – 20.00 na terenie naszej szkoły czeka na Was wiele atrakcji i niespodzianek. W planie:

– występy artystyczne przedszkolaków Przedszkola nr 1 i Przedszkola nr 20, uczniów i absolwentów naszej szkoły oraz artystów z zespołu One Voice;

– dmuchany zamek, KuleBele, Fotobudka;

– artystyczne konkursy i gra w Twistera;

– tor przeszkód i inne sportowe zabawy;

– Historyczny Pokój Zagadek i quiz śląski;

– strzelanie z łuku do tarczy;

– malowanie twarzy.

Dla smakoszy i łasuchów przygotowaliśmy domowe ciasta, przepyszny bigos  i kiełbaski, które będzie można upiec w ognisku. Zatem jeśli nie macie jeszcze planów na piątkowe popołudnie , zapraszamy do „Osiemnastki” w Batorym. Będzie się działo!!! Czekamy na Was !!!!