Erasmus+CHANCE: Sukces naszych uczniów w konkursie promującym postawy proekologiczne!

Uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w proekologiczne działania  tworząc dekoracje świąteczne z recyklingu. W korytarzu na pierwszym piętrze stanęła nawet choinka wykonana z materiałów z odzysku. Przystąpiliśmy też do konkursu  ogłoszonego przez Wydział Usług Komunalnych Miasta Chorzów na wykonanie okrągłej bombki z materiałów z recyklingu. Z przyjemnością informujemy, że jury doceniło aż ośmiu artystów z naszej szkoły. Nagrody otrzymują:

1.Hanna Wywioł – 4 a
2.Marta Łuczyńska – 4 a
3.Bartosz Przywara – 3 c
4.Klaudia Cygan – 3 c
5.Anna Lewek – 3 e
6.Szymon Wilner – 3 g
7.Zuzanna Kiszkis – 3 e
8.Natalia Szypuła – 3 e

Prace konkursowe zostaną zawieszone na choince Urzędu Miasta.  Gratulujemy młodym  artystom, którzy w trosce o środowisko naturalne stworzyli piękne ozdoby!

Mamy nadzieję że sukces zainspiruje wszystkich do kreatywnego wykorzystania rzeczy, które nie muszą od razu trafiać na śmietnik, lecz mogą nam jeszcze posłużyć stając się ozdobą! W galerii można zobaczyć niektóre prace naszych uczniów nadesłane na konkurs.

Reduce, Reuse, Recycle with Erasmus+ CHANCE!