Miło mi poinformować, że nasza szkoła odebrała już wszystkie zakupione nowości wydawnicze, na które, decyzją Wojewody Śląskiego, otrzymaliśmy dofinansowanie w wysokości 15000 zł.

Wśród 915 książek dominują lektury zarówno dla uczniów gimnazjum jak i szkoły podstawowej,  ponieważ główny cel tego projektu dotyczył wzbogacenia księgozbioru szkolnej biblioteki i realizacji podstawy programowej kształcenia ogólnego. Pozostałe pozycje i serie wydawnicze to popularne wśród uczniów tytuły zarówno z literatury pięknej jak i serie popularnonaukowe, poradniki, komiksy i albumy z różnych dziedzin m.in. przyrody, matematyki, fizyki, programowania.

Mam nadzieję, że zakupione pozycje będą chętnie wypożyczane przez uczniów i pomogą w rozwijaniu zainteresowań i pasji. Wszystkie zakupione książki już wkrótce, po opracowaniu będą dostępne w bibliotece szkolnej.

Równocześnie zapraszam wszystkich Rodziców na spotkanie w bibliotece w dniu 7 grudnia 2017r. na temat „Wpływ czytelnictwa na rozwój dzieci młodzieży”.  Zapraszam  !

Grażyna Chudzik

Pozycje zakupione w ramach dotacji z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa doc

Pozycje zakupione w ramach dotacji z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa pdf