Bierzemy udział w Kampanii „Razem raźniej”

Przystąpiliśmy do konkursu na uzyskanie tytułu „Przyjazna szkoła/placówka” realizowanego w ramach kampanii „Razem raźniej”, którą organizuje Kuratorium Oświaty w Katowicach.

W ramach konkursu  zadeklarowaliśmy wykonanie pięciu zadań:  klasa 7b wykona prezentację multimedialną na podstawie  wycieczki integracyjnej, nauczyciele, wychowawcy i uczniowie opracują sprawozdanie z codziennej pomocy koleżeńskiej, uczniowie z różnych klas, szczególnie młodsi, wykonają prace plastyczne („Kartka urodzinowa dla kolegi”), klasa IV razem z panią psycholog odbędzie zajęcia na temat „Moja rola w rodzinie”, z których zostanie sporządzony scenariusz i plakat, cała społeczność uczniowska przygotuje Dzień Przyjaciela, zostanie on udokumentowany w formie fotorelacji i zamieszczony na stronie naszej szkoły.

W konkursie wezmą zatem udział uczniowie z wszystkich klas, działamy przecież wspólnie, bo razem jest raźniej.