Wiosna oczarowała nas w ostatnich dniach słoneczną aurą, soczystą zielenią i zapachem kwitnących drzew owocowych. Dlatego uczniowie klasy czwartej postanowili wykorzystać sprzyjające warunki i wyjechali do Piekar Śląskich, gdzie na Podwórku Nivea oddali się szalonym zabawom i grom. Zwiedzili Kalwarię i Bazylikę Piekarską,

a w kolejnym dniu w Parku Śląskim mieli okazję pokazać swoje umiejętności jazdy na  rolkach, deskorolkach i hulajnogach.
Czwartoklasiści opuszczając szkolne ławki, nie zapomnieli o nauce. W ramach innowacji medialnej wyjechali do Krakowa, gdzie w Teatrze Bagatela obejrzeli przepiękne widowisko pt. „Tajemniczy ogród”.
Po spektaklu odwiedzili Smoka Wawelskiego, wysłuchali hejnału i pospacerowali brzegiem Wisły.

Iwona Psykała
Iwona Wojcieszko