Podwórko Talentów

Intrygujący tytuł, prawda? Zamarzyło się nam takie podwórko, na którym można się bawić, ale także rozwijać swoją kreatywność i talenty. Postanowiliśmy wziąć  udział w akcji Firmy NIVEA i zawalczyć o takie podwórko w naszej okolicy. Jako szkoła zgłosiliśmy lokalizację pod takie podwórko i zaczęliśmy działać. Koordynatorami akcji zostali panowie Jerzy Stępień i Maciej Kozubski. To przy ich pomocy nakręciliśmy film i wysłaliśmy do na konkurs. Tylko 5 placów zabaw powstanie jako nagrody w tym konkursie, a ogłoszenie wyników już 10 maja br.

Jeżeli nam się nie uda, powalczymy oczywiście dalej. Kolejni zwycięzcy zostaną wybrani w wyniku głosowania internetowego. Zostanie wtedy wyłonionych 15 lokalizacji w zależności od wielkości miasta. Mamy szansę na jedną z pięciu nagród, bo Chorzów zalicza się do miast powyżej 60 tysięcy mieszkańców.  Będziemy prosić Was wtedy o pomoc i wsparcie, głosowanie odbywać się będzie od 11 maja do 21 czerwca.

W każdej chwili możecie wirtualnie pospacerować po takim Podwórku Talentów, korzystając z linku organizatorów NIVEA  https://podworko.nivea.pl/wycieczka/.